Facebook to serwis społecznościowy o największym na świecie zasięgu. Za pośrednictwem działań marketingowych na największym portalu społecznościowym możliwa jest skuteczna promocja marki. Facebook to idealny kanał do nawiązywania trwałych relacji z konsumentami.

Portal Facebook dociera w Polsce do ok 15 milionów użytkowników, a więc do ponad 75% populacji Internetu w naszym kraju. Stwarza to ogromne możliwości do zaprezentowania oferty i promocji marki poza własną stroną WWW lub blogiem.

W mediach społecznościowych warto budować przekaz marki poprzez atrakcyjne merytorycznie i wizualnie, angażujące treści. Zaplanujemy i wdrożymy dla Twojej firmy odpowiednią strategię komunikacji w social media, która zaangażuje klienta w świat marki i pozwoli na regularne zwiększanie zasięgu promocji Twojej firmy.

Głównym kanałem promocji firm na Facebooku jest firmowy Fanpage – publiczny profil skupiający w jednym miejscu fanów marki. Fanem zostaje najczęściej obecny lub potencjalny klient.

Odpowiednio prowadzony Fanpage wzmacnia długoterminowe relacje z Klientami. Dzięki temu

znacznie zwiększa procent konsumentów, którzy ponownie dokonują zakupu lub korzystają z usługi.

Marketing szeptany na Facebooku – internauci coraz częściej dyskutują nie tylko na forach i blogach, ale i w tematycznych grupach i Fanpage na Facebooku. Stworzymy dla Twojej firmy odpowiednią strategię i wykreujemy pozytywny wizerunek marki w odpowiednich grupach i Fanpage’ach tematycznych. Opinie internautów na Facebooku stają coraz bardziej wiarygodniejsze. Konsumenci darzą dużym zaufaniem opinie użytkowników na portalach społecznościowych

Pozytywne komentarze, oraz duża liczba aktywności we wpisach z firmowego Fanpage buduje większą wiarygodność Twojej firmy, zwiększa zasięg publikowanych treści i angażuje innych użytkowników do działania.

JAKIE KORZYŚCI ?

  • Budowa relacji z Klientami
  • Wzrost rychu na stronie internetowej
  • Poprawa rozpoznawalności Twojej marki w sieci, prezentacja firmy i budowanie dobrego PR
  • Kreowanie społeczności skupiającej się w wokół marki
  • Większe zainteresowanie Twoją firmą w sieci
  • Interakcja z Klientami na temat twoich produktów lub usług
  • Promowanie produktów lub usług